درباره ما

درباره ما

درباره ما

شرکت فرابرد از سال 1365 فعالیت خود را در زمینه ساخت فن های محوری سیستم های خنک کننده آغاز نموده است . این شرکت در مدت فعالیت صنعتی خود توفیق خدمت رسانی به صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، صنایع فولاد سازی ، نیروگاهها و سایر صنایع مختلف را داشته است . شرکت فرابرد پس از کسب سالها تجربه در زمینه تولید فن های محوری سیستم های خنک کننده ، به اجرای پروژه هایی در رابطه با تصفیه خانه های آب و ایستگاه پمپاژ ( و سایر پروژه های مرتبط در زمینه ابنیه و تاسیسات ) و همچنین طراحی و ساخت کامل خطوط تولید لوله های GRP اقدام نموده است . شرکت فرابرد با اخذ رتبه 1 تاسیسات و تجهیزات و رتبه 1 ساختمان و ابنیه و همچنین رتبه 2 آب ، توانسته است تحولی عظیم در بخش های برج خنک کننده و اجرای پروژه ها بصورت EPCC و همچنین احداث واحد های تصفیه آب ، تزریق ازن دستگاههای پمپاژ و ... بوجود آورد .

از جمله سایر اقدامات این شرکت در زمینه برج های خنـک کننده علاوه بر طراحـی، ساخت و نصـب بـرجهای خنـک کننـده میتـوان به تولیـد و تامین کـلیه تجهیزات داخلی برج های خنک کننده و کولرهای هوائی از قبیل طراحی و ساخت انواع فن های محوری کامپوزیتی در اقطار 5 الی 40 فوت، تنوره های فایبر گلـاس، قطره گیر، پرکن، نازل،شبکه های توزیع آب و همچنین تامین سایر قطعات مکانیکی و الکتریکی از تولید کنندگان مورد تائید اشاره نمود. شرکت فرابرد در راستای تلاش برای جلب اعتماد مشتری، موفق به اخذ گواهی استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001:2008 ، گواهینامه رضایت مشتری ISO10002-2007 و OHSAS 18001-2007 گردیده و ضمن تعهـد و پایبنـدی کامل نسبت به عـدم اسـتفاده از آلاینده های زیست محیطی، موفق به اخذ استـاندارد ISO14001 گردید و پس از آن نیز گواهی HSE-MS را نیز اخذ نمود.

همچنین فرابرد دارای تقدیرنامه سه ستاره تعالی صنعت پتروشیمی در سال 1394نیز می باشد.

 

علاوه بر ایـن، شرکت فرابرد به دلیل همگام بودن با تکنولوژی روز دنیا در طراحی و ساخت برج های خنک کننده و سایر اجزاء استاندارد مربوطه، به عضویت فعال انجمن بیـن الملـلی سـازندگان بــرجهای خنــک کـننده CTI : Cooling Technalogy Institute پذیرفته شده است. این انجمـن یکی از مـهمترین انجمن های تشکیل شده در رابطه با طراحی انواع برج های خنک کننده در دنیا می باشد که اعضاء خود را ملزم به رعایت استاندارد های تدوین شده در مورد طراحی انواع برج های خنک کننده می نماید. همچنین شرکت فرابرد دارای گواهینامه تجهیزات و ساختمان از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نیز میباشد.